Dołącz do drużyny Piotrusia i strzel gola białaczce! Zarejestruj się jako potencjalny Dawca szpiku!

Widzisz na zdjęciu tego uśmiechniętego 13-latka? To Piotruś z Korczyna. Właśnie skończył 4 klasę. Piotruś kocha nie tylko oglądać mecze, ale również grać w piłkę nożną. Marzy, żeby kiedyś zostać zawodowym piłkarzem. Kibicuje lokalnym drużynom i zbiera karty z wizerunkami piłkarzy z całego świata.


Na razie rozgrywa najtrudniejszą rozgrywkę – walkę o swoje życie. Gdy miał rok zdiagnozowano u niego Zespół Nijmegen. To choroba genów, która ciągnie za sobą dalsze konsekwencje. Do tej pory dwukrotnie wygrał z nowotworem. Obecnie co trzy tygodnie wymaga przetoczeń Sandoglobulinami. Gdy już wszyscy mieli nadzieję, że uporał się z chorobą, po raz trzeci usłyszał kolejny wyrok – ostra białaczka limfoblastyczna.


Standardowe metody leczenia nie przynoszą rezultatów. Piotruś potrzebuje przeszczepienia szpiku od Dawcy niespokrewnionego.


Może to Ty jesteś bliźniakiem genetycznym Piotrusia? Zarejestruj się do bazy potencjalnych Dawców szpiku! Zostań członkiem drużyny Piotrusia i pomóż przyszłemu piłkarzowi oraz Innym chorym na nowotwory krwi wygrać najtrudniejsze mecze życia!



Dołącz do drużyny Piotrusia i strzel gola białaczce!

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Nic straconego! Wciąż możesz zostać dawcą zamawiając pakiet przez internet.

Informacje o wydarzeniu

Event date:
Sobota, 17, Sierpień, 2019 - 10:0015:00
Event address:
Festyn w Parku Miejskim im. Staszica
Event address:
Jana Pawła II
25-025 Kielce
Polska

Organizator:

Organizator:
Anna Grad
Contact organizer email:
anna.grad@dkms.pl
Organizator:
22 882 95 74

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą