Dom Ludowy

Kamil Gac to 29. letni mieszkaniec Będziemyśla, gm. Sędziszów Małopolski, absolwent Zespołu Szkół im. dra Jana Zwierza w Ropczycach. Zamiłowaniem Kamila jest motoryzacja i każdą wolną chwilę poświęca na majsterkowaniu przy samochodzie. Do tej pory wiódł normalne życie. Rozwijał swoje pasje, dbał o rodzinę która jest najważniejszą wartością w jego życiu. Niestety w 2014 roku usłyszał diagnozę, która wywróciła wszystko do góry nogami. Kamil obecnie zmaga się z ostrą białaczką szpikową. Jedyną szansą na jego powrót do zdrowia jest przeszczepienie szpiku lub komórek macierzystych od Dawcy niespokrewnionego, czyli być może od Ciebie. Choroba nie zmieniła marzeń Kamila, ale jak sam mówi – jedynie odłożyła je w czasie. Jego największym marzeniem jest wybudowanie domu w którym zamieszka ze swoją żoną Natalią oraz dzieckiem, które za cztery miesiące przyjdzie na świat.


„Pomóż mi spełnić moje marzenia! Zostań dawcą szpiku” - apeluje Kamil – „Nie bądź obojętny, zarejestruj się jako potencjalny Dawca szpiku. Być może to właśnie Ty uratujesz życie mnie lub innym chorym!”

Kamil to pacjent chory na nowotwór krwi, który potrzebuje szpiku od niespokrewnionego dawcy

Informacje o wydarzeniu

Event date:
Niedziela, 15, Maj, 2016 - 10:0016:00
Event address:
Dom Ludowy
Event address:
Będziemyśl 34
39-127 Będziemyśl
Polska

Organizator:

Organizator:
Grzegorz Zwierzchowski
Contact organizer email:
grzegorz.zwierzchowski@dkms.pl
Organizator:
22 882 95 70

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą