DWA WYMAZY & DO BAZY! Rusza kolejna edycja projektu studenckiego

24 Wrzesień 2014

W studentach drzemie wielka siła i chęć pomagania potrzebującym Pacjentom. Właśnie dlatego rusza kolejna, czwarta edycja projektu studenckiego mającego na celu rejestrację potencjalnych Dawców szpiku i komórek macierzystych na polskich uczelniach.

Projekt DWA WYMAZY & DO BAZY! to wielkie przedsięwzięcie, które nie mogłoby się odbyć bez Studenckich Ambasadorów Fundacji DKMS Polska. Zaangażowanie młodych ludzi, podparte dobrą organizacją, komunikacją oraz logistyką, przyniosło zamierzone efekty. Do tej pory w ramach trzech edycji projektu studenckiego zarejestrowało się ponad 37 000 potencjalnych Dawców szpiku, spośród których już 27 zostało faktycznymi Dawcami!

Zapraszamy wszystkich studentów do włączenia się do walki z rakiem krwi i zostania Studenckim Ambasadorem Fundacji DKMS Polska oraz zorganizowania na swojej uczelni akcji rejestracji potencjalnych Dawców w dniach 26 - 27 listopada pod hasłem DWA WYMAZY & DO BAZY!

Więcej o projekcie i o tym jak można zgłosić swoją chęć zostania Studenckim Ambasadorem Fundacji DKMS znajduje się tutaj: www.dkms.pl/student

Zgłoszenia przyjmujemy do 13 października.

CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE!