Dzień Dawcy Szpiku dla Basi oraz innych

Nazywam się Basia Koszarek. Mam 36 lat i mieszkam w Szczedrzyku. Moim największym marzeniem jest wychować wspólnie z mężem Krystianem nasze dzieci: Nicole, Jenifer, Aleksandrę, Julię i malutką Lenkę, która niedawno przyszła na świat. Chciałabym również wyjechać na wakacje nad morze oraz wyremontować dom. Niestety w czerwcu tego roku zdiagnozowano u mnie ostrą białaczkę szpikową. W tej, jak i każdej innej chwili to rodzina jest dla mnie wszystkim! Każdy dzień spędzony w szpitalu, każda chwila rozłąki sprawia, że jeszcze bardziej ich kocham i za nimi tęsknie. Obecnie moje leczenie polega na chemioterapii i toczeniu krwi. Możliwe jest, że aby być zdrową i móc wrócić do domu i rodziny będę potrzebowała czegoś więcej – przeszczepienia szpiku. Proszę Was, aby jak najwięcej osób zarejestrowało się w bazie potencjalnych Dawców szpiku i komórek macierzystych. Móc darować życie innej osobie to wielki dar, który każdy z nas nosi w sobie! Przyjdź i zarejestruj się! Być może właśnie Ty uratujesz komuś życie.

By zwiększyć szansę na znalezienie Dawcy dla Pacjentów organizujemy: Dzień Dawcy Szpiku dla Konrada i Innych, który odbędzie się:

niedziela, 21.08.2016
10.00-16.00
Świetlica Wiejska w Szczedrzyku
Plac Pierwszego Maja 9

niedziela, 21.08.2016
10.00-16.00
Dom Kultury w Ozimku
Dłuskiego 4

Basia to pacjent chory na nowotwór krwi, który potrzebuje szpiku od niespokrewnionego dawcy

Informacje o wydarzeniu

Termin:
Niedziela, 21, Sierpień, 2016 - 10:0016:00
Event address:
Świetlica Wiejska w Szczedrzyku
Adres:
Plac 1 Maja 9
46-042 Ozimek
Polska

Organizator:

Organizator:
Artur Koszla
Contact organizer email:
artur.koszla@dkms.pl
Organizator:
+48 22 882 95 69

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą