Dzień Dawcy Szpiku dla Artura i Innych

Artur Piłat  na pierwszym miejscu stawia rodzinę – kochaną żonę  Kasię, z którą wychował dwóch, wchodzących w dorosłość, wspaniałych chłopaków – Kacpra i Patryka. Artur jest mieszkańcem Piły. Jego pasją jest muzyka. Od 30 lat pełni służbę wojskową i gra na klarnecie oraz saksofonie w składzie Orkiestry Wojskowej.

Niestety z końcem kwietnia codzienna rzeczywistość uległa diametralnej zmianie, a dotychczasowe marzenia zeszły na dalszy plan. Artur i jego najbliżsi usłyszeli  diagnozę: OSTRA BIAŁACZKA SZPIKOWA. Życie stanęło w miejscu.

Na szczęście jest szansa, aby Artur mógł powrócić do zdrowia i normalnego życia. Rozwiązaniem jest przeszczepienie szpiku  lub komórek macierzystych od dawcy niespokrewnionego, który być może już się pojawił  i pomoże Arturowi!

Lekarstwo jest w TOBIE! Pamiętaj, być może to właśnie Ty przyczynisz się do powrotu do zdrowia pacjentów chorych na nowotwory krwi!

„Zostań Dawcą, pomóż wszystkim chorym wygrać z białaczką. Dla Ciebie to tak niewiele. Dla nas całe życie." – apeluje  Artur.

Artur to pacjent chory na nowotwór krwi, który potrzebuje szpiku od niespokrewnionego dawcy

Informacje o wydarzeniu

Termin:
Niedziela, 18, Październik, 2015 - 10:0016:00
Event address:
Regionalne Centrum Kultury ''Fabryka Emocji''
Adres:
Plac Stanisława Staszica 1
64-920 Piła
Polska

Organizator:

Organizator:
Renata Rafa
Contact organizer email:
renata.rafa@dkms.pl
Organizator:
22 882 95 56

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą