Dzień Dawcy Szpiku dla Ewy i Innych

"Długotrwałe osłabienie, złe samopoczucie, złe wyniki badań krwi. 10 października 2016 roku Pani Ewa Tarnacka usłyszała diagnozę: ostra białaczka szpikowa. Wtedy właśnie dom w Małym Płocku zamieniła na szpitalne korytarze, a codzienne zajęcia na przetaczanie krwi i chemioterapię. Marzenia o wydaniu córki za mąż i wnukach na ten moment odeszły na dalszy plan. Pani Ewa, aby móc wspierać córkę w realizacji życiowych planów, musi najpierw wrócić do zdrowia. Nie ma mowy jednak o rezygnacji.

W podobnej sytuacji do Pani Ewy są niestety tysiące ludzi. Tylko w Polsce co godzinę ktoś dowiaduje się, że jest chory na nowotwór krwi, a wciąż co piąta osoba potrzebująca przeszczepienia szpiku od Dawcy niespokrewnionego nie znajduje swego genetycznego bliźniaka. Świadoma problemu Pani Ewa apeluje: Zwracam się z gorącą prośbą do wszystkich ludzi dobrego serca, którzy mogliby ofiarować swoją pomoc poprzez zostanie dawcą krwi lub szpiku i tym samym uratować moje życie. Nie bądź obojętny na to wołanie. Przyjdź, zarejestruj się i uratuj życie!"

Akcja rejestracji odbędzie się:
Data: 18.12.2016
Godzina: 10:00-16:00
Miejsce: Gminny Ośrodek Kultury i Sportu
Adres: ul. Krótka 4, Stawiski

Ewa Tarnacka pacjenka potrzebująca przeszczepienia szpiku

Informacje o wydarzeniu

Termin:
Niedziela, 18, Grudzień, 2016 - 10:0016:00
Event address:
Gminny Ośrodek Kultury i Sportu
Adres:
Krótka 4
18-520 Stawiski
Polska

Organizator:

Organizator:
Aleksandra Blaszczyk
Contact organizer email:
aleksandra.blaszczyk@dkms.pl
Organizator:
+48 22 882 95 66

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą