Dzień Dawcy Szpiku dla Kamili i Innych

Kamila Barszczewska to 34-letnia energiczna i przedsiębiorcza dyrektorka hotelu w Kołobrzegu, mieszkanka Grzybowa. Aktywność fizyczna, a w szczególności crossfit zajmował znaczną część czasu Kamili. Lubi dobre jedzenie, spotkania towarzyskie i podróże. „Teatr, muzyka i śpiew oraz smakowanie życia to moja pasja” – mówi Kamila. Najważniejsza jednak jest dla niej rodzina.

W sierpniu rozpoczęły się problemy zdrowotne Kamili, które po licznych badaniach zostały zdiagnozowane, jako chłoniak B-komórkowy o wysokiej agresywności. „Nowotwór zmienił wszystko w moich planach. Nie gonię już za materialnymi środkami. Jedyne, czego pragnę to wyzdrowieć i móc patrzeć jak dorasta moja córka….Chcę po prostu żyć i być zdrowa”. Silny charakter i wola walki Kamili nie pozwalają jej czekać bezczynnie. Wraz z przyjaciółmi i znajomymi zainicjowała akcję rejestracji potencjalnych Dawców szpiku, apelując do mieszkańców Kołobrzegu i okolic: „Każdy z was może pomóc pacjentom poprzez dołączenie do bazy dawców. Przyjdź i zarejestruj się! Wielu Pacjentów czeka na swojego bliźniaka genetycznego. Ja jestem jednym z nich”.

Akcja rejestracji odbędzie się:
Data: 4.12.2016
Godzina: 11:00-16:00
Miejsce: Punkt Gastronomiczny (obok Biedronki)
Adres: ul. Wyzwolenia 8, Dźwirzyno

Kamila pacjent chory na nowotwór krwi, który potrzebuje szpiku od niespokrewnionego dawcy

Informacje o wydarzeniu

Event date:
Niedziela, 4, Grudzień, 2016 - 11:0016:00
Event address:
Punkt Gastronomiczny (obok Biedronki)
Event address:
ul. Wyzwolenia 8
78-131 Dźwirzyno
Polska

Organizator:

Koordynator akcji:
Ewa Nawrot
Contact organizer email:
ewa.nawrot@dkms.pl
Contact organizer phone:
22 882 95 67

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą