Dzień Dawcy Szpiku dla Karolinki i Innych

„Może to właśnie Ty zostaniesz naszym Bohaterem i uratujesz życie Karolci?”- zadają pytanie rodzice 2,5-letniej Karolinki, mieszkanki Wałbrzycha, która walczy z ciężką chorobą. Karolinka to oczko w głowie rodziców. Jak każde małe dziecko kocha obecność rówieśników i beztroskie zabawy. Oprócz tego uwielbia pomagać swoim rodzicom w domowych obowiązkach, ponieważ lubi mieć ważne, odpowiedzialne zadania. Jak dorośnie chciałaby zostać kolejarzem tak jak tata. Często wraz z mamą chodzą na stację oglądać pociągi.

Niestety od września 2016r. mała Karolcia choruje na zespół mielodysplastyczny, który charakteryzuje się niewłaściwym rozrostem komórek krwi. Karolinka poddana jest leczeniu. Niestety nie ma pewności czy odniesie ono sukces. Na szczęście dla Karolci i innych chorych istnieje szansa na powrót do zdrowia. Jest nią przeszczepienie szpiku lub komórek macierzystych od Dawcy niespokrewnionego. Dlatego przyjdź i zarejestruj się jako potencjalny Dawca szpiku i komórek macierzystych. Pamiętaj, że lek na nowotwory krwi nosimy w sobie. Czekamy na Ciebie!

Akcja rejestracji odbędzie się:
Data: 19-21.11.2016
Godzina: 10:00-18:00
Miejsce: Tesco
Adres: ul. gen. Józefa Łączyńskiego 44, Szczawno-Zdrój

Karolinka to pacjent chory na nowotwór krwi, który potrzebuje szpiku od niespokrewnionego dawcy

Informacje o wydarzeniu

Termin:
Sobota, 19, Listopad, 2016 - 10:00Poniedziałek, 21, Listopad, 2016 - 20:00
Event address:
Tesco
Adres:
gen. Józefa Łączyńskiego 44
58-310 Szczawno-Zdrój
Polska

Organizator:

Organizator:
Renata Rafa
Contact organizer email:
renata.rafa@dkms.pl
Organizator:
+48 22 882 95 56

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą