Dzień Dawcy Szpiku dla Konrada i Innych

Konrad zawsze chciał być żołnierzem - trenował sztuki walki, aby kiedyś spełnić się w wojsku. Nie przypuszczał jednak, że życie podda go tak wielkiej próbie. Konrad Krzemiński ma zaledwie 20 lat, a niestety, by po prostu żyć, musi przetrwać jeszcze wiele. Niektórzy twierdzą, że zbyt dużo jak na jedną, tak młodą osobę. Nie pomogło nawet przeszczepienie wątroby. Konrad, jako jedyny na świecie cierpli na dwie bardzo rzadkie choroby na raz - Nocną Napadową Hemoglobinurię oraz zakrzepicę żył wątrobowych. Leczenie Konrada jest bardzo skomplikowane. Być może jedną z wykorzystanych metod będzie przeszczepienie szpiku od Dawcy niespokrewnionego. Sam Konrad oraz jego rodzina doskonale zdają sobie sprawę jak ważne jest wsparcie innych. Wiedzą, że dzięki zarejestrowaniu się podczas akcji rejestracji potencjalnych Dawców krwiotwórczych komórek macierzystych, mieszkańcy Legnicy być może w przyszłości, będę mogli pomóc Konradowi albo Innym potrzebującym pomocy Pacjentom. Przyjdź i Ty! Zarejestruj się! Dla Ciebie to tak niewiele, a możesz uratować komuś życie.

By zwiększyć szansę na znalezienie Dawcy dla Pacjentów organizujemy: Dzień Dawcy Szpiku dla Konrada i Innych, który odbędzie się:

sobota 20.08.2016 11:00 – 18:00 Legnicki rynek obok Katedry ul. Najświętszej Marii Panny 1, Legnica

niedziela 21.08.2016 11:00 – 18:00 Galeria Piastów Ul. Najświętszej Marii Panny 9, Legnica

Pacjent chory na nowotwór krwi, który potrzebuje szpiku od niespokrewnionego dawcy

Informacje o wydarzeniu

Termin:
Sobota, 20, Sierpień, 2016 - 11:00Niedziela, 21, Sierpień, 2016 - 18:00
Event address:
Legnicki rynek obok Katedry
Adres:
ul. Najświętszej Marii Panny 1
59-220 Legnica
Polska

Organizator:

Organizator:
Ewa Nawrot
Contact organizer email:
ewa.nawrot@dkms.pl
Organizator:
48228829567

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą