Dzień Dawcy Szpiku dla Wiktorii i Innych

„Mamo dlaczego to ja muszę być taka chora i brać tak dużo tabletek?” - to słowa 9-letniej Wiktorii Kamińskiej, skierowane do rodziców, Agnieszki i Grzegorza. Wiktoria, jej siostra Natalia oraz rodzice pochodzą z Goleniowa. Tutaj się wychowali i chodzili do szkół. I tutaj też mieszkają ich rodzina i znajomi. Wiktoria ma wiele marzeń i pasji, spośród których największą jest zostanie zawodowym kucharzem i posiadanie własnej restauracji. Poza tym przepadała za zabawami z Natalią, spędzała czas ze szkolnymi koleżankami. Nie mogła się także doczekać planowanego rodzinnego wyjazdu w Tatry.

Niestety, pod koniec sierpnia Wiktoria i jej rodzina przeżyli szok mieszający się z niedowierzaniem – ostra białaczka limfoblastyczna zaatakowała nagle i podstępnie. Koleżanki zastąpił ukochany pluszak Króliś, a szkolną ławkę – szpitalna sala. Wiktoria obecnie poddawana jest wyczerpującej chemioterapii, po której konieczny będzie przeszczep szpiku kostnego lub krwiotwórczych komórek macierzystych. Największym marzeniem całej rodziny i przyjaciół Wiktorii jest zwycięstwo z chorobą.

Życie to piękny dar! Rejestrując się jako dawca szpiku kostnego i komórek macierzystych możesz uratować życie osobie chorej na nowotwór krwi. Pomożesz ? Bo możesz! Masz to w genach!

Akcja rejestracji "Dzień Dawcy Szpiku dla Wiktorii i Innych" odbędzie się:
Data: 5.11.2016
Godzina: 10:00-20:00
Miejsce: Centrum handlowe " Mini Park"
Adres: ul. Dworcowa 9, Goleniów

Wiktoria to pacjent chory na nowotwór krwi, który potrzebuje szpiku od niespokrewnionego dawcy

Informacje o wydarzeniu

Termin:
Sobota, 5, Listopad, 2016 - 10:00Niedziela, 6, Listopad, 2016 - 16:00
Event address:
Centrum handlowe " Mini Park"
Adres:
ul. Dworcowa 9
72-100 Goleniów
Polska

Organizator:

Organizator:
Grzegorz Zwierzchowski
Contact organizer email:
grzegorz.zwierzchowski@dkms.pl
Organizator:
+48 22 882 95 70

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą