Dzień Dawcy dla Beaty i Innych

Mam na imię Beata, mam 49 lat i jestem mieszkanką Wałcza. Do tej pory moje życie przebiegało normalnie, jak każdego innego człowieka. Byłam szczęśliwą żoną, mamą, babcią do dnia kiedy dowiedziałam się, że choruje na ostrą białaczkę limfoblastyczną. Nagle wszystko się zmieniło i moje z pozoru normalne życie zostało zamienione na szpitalne łóżko.

Do tej pory pracowałam w Szpitalu Wojskowym. Mam kochanego męża, trójkę dzieci oraz śliczną wnuczkę Liliankę. Bardzo lubiłam spędzać czas aktywnie. Jazda na rowerze, przebywanie w ogrodzie oraz czytanie książek, to moje ulubione aktywności. Choroba uświadomiła mi jak ważna jest rejestracja jako potencjalny Dawca krwiotwórczych komórek macierzystych i szpiku. Ten krok może dać szansę na życie osobom, które potrzebują przeszczepienia od Dawcy niespokrewnionego. Dlatego zwracam się do Ciebie z prośbą: przyjdź i zarejestruj się. Tak niewiele, a znaczy tak wiele.

Beata, Pacjentka chora na nowotór krwi

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Nic straconego! Wciąż możesz zostać dawcą zamawiając pakiet przez internet.

Informacje o wydarzeniu

Termin:
Piątek, 28, Wrzesień, 2018 - 10:0014:00
Event address:
107 Szpital Wojskowy z Przychodnią
Adres:
Kołobrzeska 44
78-600 Wałcz
Polska

Organizator:

Organizator:
Kamil Stachowicz
Contact organizer email:
kamil.stachowicz@dkms.pl
Organizator:
+48 22 882 95 55

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą