Dzień Dawcy Szpiku

Tadek spędził dzieciństwo na ziemi zalewskiej. Tu się urodził i mieszkał. W Zalewie chodził do szkoły i na pewno uśmiechał się do wielu z Was– mówi najbliższa rodzina. Tadek ma 40 lat i jest mechanikiem samochodowym. Wspólnie z żoną wychowują dwójkę wspaniałych dzieci. Tadek od zawsze był osobą lubianą i szanowaną, a to z powodu jego cech: poczucia humoru, pracowitości, uczciwości, a przede wszystkim zwykłej ludzkiej serdeczności.


Niestety w kwietniu tego roku usłyszał diagnozę: ostra białaczka szpikowa. Teraz, aby żyć potrzebuje przeszczepienia szpiku lub komórek macierzystych od Dawcy niespokrewnionego.
Największa szansa na znalezienie Dawcy niespokrewnionego jest w miejscu urodzenia przodków - w naszym mieście, w naszej gminie,w naszym powiecie, dlatego zdecydowaliśmy się zorganizować w Zalewie akcję - mówi Agnieszka Dybikowska. My- jego rodzina- możemy jedynie błagać, abyście wzięli udział w akcji ratowania życia nie tylko Tadka, ale wszystkich Innych Pacjentów potrzebujących przeszczepienia. A więc błagamy, składając swe prośby do Waszych serc.
Pomóżcie Tadkowi! Pomóżcie Innym Pacjentom! Przyjdźcie na akcje i zarejestrujcie się!

Tadek to pacjent chory na nowotwór krwi, który potrzebuje szpiku od niespokrewnionego dawcy

Informacje o wydarzeniu

Termin:
Niedziela, 12, Czerwiec, 2016 - 10:0016:00
Event address:
Urząd Miejski
Adres:
Częstochowska 8
14-230 Zalewo
Polska

Organizator:

Organizator:
Ewa Nawrot
Contact organizer email:
ewa.nawrot@dkms.pl
Organizator:
22 882 95 67

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą