Dzień Dawcy Szpiku #600tysbohaterow

Już w najbliższy weekend, 28-29 listopada, w Alei Bielany odbędzie się akcja rejestracji potencjalnych dawców komórek macierzystych krwi lub szpiku. Akcję inicjują Daria i Piotr - dwójka faktycznych Dawców z Wrocławia, którzy oddali już cząstkę siebie pomagając swoim genetycznym bliźniakom. Oboje również czynnie wsparli akcję „Wrocław Walczy o Anię!” Rejestrując i zachęcając niezdecydowane osoby.

Przypomnijmy kampanię jaką zapoczątkowano przy okazji akcji „Wrocław Walczy o Anię”, która odbyła się 4-8 listopada tego roku. Poproszono wtedy 600 tysięcy bohaterów, którzy mogli aktywnie zaangażować się w pomoc, jako Dawcy szpiku lub osoby pomagające dotrzeć z komunikatem do jak największej liczby osób. Dzięki ogromnemu poruszeniu Wrocławian, jakie spowodowała historia Ani Szymczak do bazy Fundacji DKMS Polska dołączyło 2 693 osób.

Rekrutacja Trwa! Nie zaprzestajemy działań mających na celu rejestrację potencjalnych Dawców szpiku i komórek macierzystych. Kolejny raz prosimy o zaangażowanie #600tysbhaterow – mieszkańców Wrocławia w niesieniu pomocy chorym na raka krwi. Dlatego poinformuj proszę najbliższych o akcji, a samemu przyjdź już 28 -29 listopada do Alei Bielany, by się zarejestrować jako potencjalny Dawca!” – apeluje Piotr Niewiadomski, inicjator planowanego wydarzenia.

#600tysbohaterów Rekrutacja Trwa

Informacje o wydarzeniu

Termin:
Sobota, 28, Listopad, 2015 - 10:00Niedziela, 29, Listopad, 2015 - 20:00
Event address:
Aleja Bielany
Adres:
Czekoladowa 5-22
55-040 Bielany
Polska

Organizator:

Organizator:
Wojciech Niewinowski
Contact organizer email:
wojciech.niewinowski@dkms.pl
Organizator:
22 882 95 63

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą