Dzień Dawcy Szpiku dla Adama i Innych

Adam Kordykiewicz jest 50-letnim mieszkańcem Chociwla. Bardzo kocha swoich trzech synów: 14-letniego Marka, 15-letniego Mariusza oraz 19-letniego Artura. Życzliwy, można liczyć na jego pomoc. Jego pasją była gra na gitarze. Kilkanaście lat pracował w przemyśle drzewnym, jednak w wyniku zwolnień grupowych stracił pracę. Wtedy postanowił spróbować swoich sił w stolarstwie i otworzył własną działalność gospodarczą. Do pracy podchodził z pasją. W pewnym momencie wszystko zostało przerwane.
Przez ostatnie trzy lata, Adam zmaga się z wieloma chorobami. Uniemożliwiły mu one dalsze kontynuowanie działalności oraz wykończenie domu, który budował dla swojej rodziny.
Nieszczęśliwie w lutym tego roku Adam usłyszał przerażającą diagnozę - ostra białaczka szpikowa.
Jedyną szansą na powrót Adama do zdrowia i rodziny jest przeszczepienie szpiku lub komórek macierzystych od Dawcy niespokrewnionego. Dlatego rodzina i przyjaciele wraz z Fundacją DKMS Polska organizują akcję „Pomóż Adamowi i Innym!”. To Ty możesz zostać potencjalnym Dawcą!
„Bardzo proszę o pomoc w tworzeniu bazy potencjalnych dawców szpiku. Tak niewiele trzeba, aby się zarejestrować. Być może to Ty uratujesz komuś życie.” – zachęca Adam.

Adam to pacjent chory na nowotwór krwi, który potrzebuje szpiku od niespokrewnionego dawcy

Informacje o wydarzeniu

Termin:
Niedziela, 21, Czerwiec, 2015 - 10:0016:00
Event address:
Hala Widowiskowo-Sportowa
Adres:
H. Dąbrowskiego 15
73-120 Chociwel
Polska

Organizator:

Organizator:
Mateusz Łachacz
Contact organizer email:
mateusz.lachacz@dkms.pl
Organizator:
22 882 95 64

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą