Dzień Dawcy Szpiku dla Asi i Innych!

Mam na imię Joanna, mam 43 lata i mieszkam w Jawiszowicach. Idealna rodzina: cudowny mąż, trójka wspaniałych dzieci, pies, kot, udane życie zawodowe i grono serdecznych przyjaciół. Moja życie można było określić pełnią szczęścia.


Wszystko przewróciło się do góry nogami dwa lata temu w lutym. Diagnoza - chłoniak rozlany z dużej komórki B. Rozpoczęła się walka o życie, liczne pobyty w szpitalu, cykle chemioterapii i w marcu 2018 autotransplantacja. Niestety dotychczasowe leczenie nie przyniosło efektu. Lekarze zadecydowali, że potrzebne jest przeszczepienie szpiku kostnego od Dawcy niespokrewnionego.


Pomimo choroby i dzięki ogromnemu wsparciu bliskich staram się normalnie żyć, bo mam dla kogo. Zaangażowałam się w pomoc innym chorym. Chcę przekazać im jak najwięcej wsparcia i pokazać, że nie są w tych trudnych chwilach sami. O takie wsparcie chciałabym również prosić Was.


Może to na Ciebie czeka gdzieś Pacjent, który jak ja pragnie cieszyć się normalnym życiem w gronie najbliższych. Myślę, że nie można w życiu zrobić nic lepszego niż uratować życie innego człowieka, a zostanie Dawcą daje taką szansę. Pamiętaj: co w życiu dajesz - zawsze do Ciebie wraca .


Nie zwlekaj, zarejestruj się do bazy potencjalnych Dawców szpiku. Pomóż Mi i Innym chorym na nowotwory krwi!


Dzień Dawcy Szpiku dla Asi i Innych!

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Nic straconego! Wciąż możesz zostać dawcą zamawiając pakiet przez internet.

Informacje o wydarzeniu

Event date:
Sobota, 31, Sierpień, 2019 - 8:0012:00
Event address:
Teren przed Ośrodkiem Kultury
Event address:
Narutowicza 1
32-620 Brzeszcze
Polska

Organizator:

Organizator:
Kamil Stachowicz
Contact organizer email:
kamil.stachowicz@dkms.pl
Organizator:
+48 22 882 95 55

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą