Dzień Dawcy Szpiku dla Bartka i Innych

Nazywam się Bartek Małaczyński. Ja i moja rodzina pochodzimy z Góry. Mam 18 lat i w kwietniu tego roku ukończyłem liceum ogólnokształcące.

Pierwszy raz dowiedziałem się, że mam nowotwór krwi w 2013 roku i wtedy pomogła mi chemioterapia. Miesiąc temu kolejny raz usłyszałem diagnozę – białaczka.

Mam dwie siostry: młodsza Julia ma 3 latka, a starsza Natalia 21. Moja mama pracuje w sklepie, a tata zajmuje się pracami budowlanymi. Interesuję się motoryzacją, muzyką hip-hopową oraz wędkowaniem. Razem z przyjaciółmi lubimy aktywnie spędzać czas. Mam tylko jedno marzenie…wrócić do zdrowia i kiedyś odbyć podróż dookoła świata.

Codziennie wiele osób słyszy diagnozę, która przewraca ich życie do góry nogami-białaczka. Aby zwalczyć chorobę, muszą zmagać się z chemioterapią, która nie zawsze przynosi oczekiwane efekty. Wielu z tych chorych zostaje zakwalifikowanych do przeszczepu. Aby powrócić do zdrowia potrzebują pomocy od niespokrewnionego Dawcy. Okaż serce i pomóż odmienić ich życie. Zarejestruj się jako potencjalny Dawca szpiku w dniach 29 i 30 lipca 2017r. Ciebie to nic nie kosztuje, a możesz uratować komuś życie. O to Was tylko proszę.

Bartek, chory na nowotwór krwi potrzebuje szpiku od niespokrewnionego dawcy

Informacje o wydarzeniu

Termin:
Sobota, 29, Lipiec, 2017 - 10:00Niedziela, 30, Lipiec, 2017 - 18:00
Event address:
Plac Bolesława Chrobrego w Górze
Adres:
Pl. Bolesława Chrobrego
56-200 Góra
Polska

Organizator:

Organizator:
Leszek Lewandowski
Contact organizer email:
leszek.lewandowski@dkms.pl
Organizator:
+48 22 882 95 65

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz przyjść na Dzień Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą