Dzień Dawcy Szpiku dla Hani i Innych

Hania to 9-letnia mieszkanka Łodzi. Uwielbia grę na fortepianie, śpiew i spędzanie czasu z rówieśnikami. W maju 2018 roku dziewczynka gorzej się poczuła i trafiła do szpitala. To wtedy rodzina Hani usłyszała diagnozę, której nikt się nie spodziewał – ostra białaczka limfoblastyczna. Przez kolejny rok życie zmieniło się o 180 stopni. Ciężkie leczenie w szpitalu, przerywane krótkimi wizytami w domu. Mimo to Hania nie przestała się śmiać, tańczyć i wymyślać wciąż nowych zabaw.

Kiedy wydawało się już, że choroba odpuściła, dziewczynka mogła w końcu wyjechać na upragnione wakacje nad morze. Beztroski czas skończył się, gdy przyszedł moment na badania kontrolne. Ich wynik był kolejnym ciosem. Choroba wróciła.

Tym razem, żeby ją pokonać, chemioterapia nie wystarczy. Aby wygrać walkę, potrzebne jest przeszczepienie szpiku kostnego od niespokrewnionego Dawcy. Każdy z nas może stać się bohaterem dla Hanii innych potrzebujących przeszczepienia.

Pomożesz? Bo możesz. Masz to w genach!

Informacje o wydarzeniu

Event date:
Sobota, 26, Październik, 2019 - 10:0017:00
Event address:
Instytut Psychologii, Uniwersytet Łódzki
Event address:
Smugowa 10/12
91-433 Łódź
Polska

Organizator:

Organizator:
Justyna Kołaczek
Contact organizer email:
justyna.kolaczek@dkms.pl
Organizator:
228829570

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą