Dzień Dawcy Szpiku dla Joanny i Innych!

Jestem Joanna i mam 47 lat. Razem z mężem od 8 lat mieszkamy w Rybnie. Dotychczas moje życie było związane z Dąbrównem, gdzie się urodziłam i do dziś mam tam wielu przyjaciół. Bardzo lubię podróże. Razem z mężem marzyliśmy o wakacjach w Turcji, ale życie zweryfikowało nasze plany.

W kwietniu tego roku po kontrolnej morfologii okazało się, że wyniki są niepokojące, krótko po tym zapadła diagnoza- ostra białaczka mielomonocytowa. Na dzień dzisiejszy moim celem jest pokonać chorobę. Cała rodzina i bliscy ogromnie mnie w tym wspierają.

Pomóc mi i Innym chorym może każdy! Szansą na wygranie walki z chorobą i powrót do zdrowia jest przeszczepienie szpiku od dawcy niespokrewnionego. W podobnej sytuacji jest jeszcze wielu innych pacjentów, a białaczka może dotknąć każdego.

Myślę, że nie można w życiu zrobić nic lepszego niż uratować życie innego człowieka, a zostanie Dawcą daje taką szansę. Nie zwlekaj, zarejestruj się do bazy potencjalnych Dawców szpiku. Pomóż mi i Innym chorym na nowotwory krwi!

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Nic straconego! Wciąż możesz zostać dawcą zamawiając pakiet przez internet.

Informacje o wydarzeniu

Event date:
Sobota, 14, Grudzień, 2019 - 13:0018:00
Event address:
Rynek Miejski
Event address:
Rynek Miejski
13-200 Działdowo
Polska

Organizator:

Organizator:
Justyna Rogowiec
Contact organizer email:
justyna.rogowiec@dkms.pl
Organizator:
22 882 95 77

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą