Dzień Dawcy Szpiku dla Julki i Innych

Julia Bernat ma zaledwie 3 lata i wraz z mamą i rodzeństwem mieszka w Pietrzykowie. Na co dzień uwielbia spędzać czas z rodziną i bawić się swoimi lalkami oraz pluszakami. Pod koniec ubiegłego roku dziewczynka zaczęła skarżyć się na ból nogi. Po szeregu badań rodzina Julki usłyszała diagnozę, w którą ciężko było im uwierzyć - białaczka. Mimo swojego młodego wieku dziewczynka musi stoczyć być może najważniejszą walkę w swoim życiu i wygrać z chorobą.

W Polsce, co godzinę ktoś słyszy diagnozę podobną do małej Julki. Dla wielu z tych osób jedyną szansą na powrót do zdrowia jest przeszczepienie szpiku od dawcy niespokrewnionego.

Pomóc może im każdy z nas. Pierwszym krokiem ku temu jest rejestracja w bazie potencjalnych dawców szpiku. Dlatego wraz z rodziną Julki zwracamy się z apelem do wszystkich ludzi dobrej woli, aby pochylili się nad problemem i zarejestrowali w bazie Fundacji DKMS.

Informacje o wydarzeniu

Termin:
Niedziela, 22, Kwiecień, 2018 - 10:0017:00
Event address:
Urząd Miejski w Pyzdrach
Adres:
ul. Taczanowskiego 1
62-310 Pyzdry
Polska

Organizator:

Organizator:
Ewa Nawrot
Contact organizer email:
ewa.nawrot@dkms.pl
Organizator:
+48 228829567

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą