Dzień Dawcy Szpiku dla Karolinki i Innych

“Niektóre dzieci, czy też dorośli nie mają rodzeństwa więc potrzebują przeszczepienia szpiku od dawcy niespokrewnionego, a to jest wielka szansa, czasami jedyna, aby ktoś wrócił do zdrowia” –apeluje Pani Ania, mama Karoliny Wozowicz z Kotomierza.

Karolinka ma dopiero 14 lat, a przeszła już więcej niż nie jeden dorosły. Pierwsze 3 lata życia spędziła w Koronowie, następnie przeprowadziła się do Kotomierza, gdzie wraz z rodziną wiodła szczęśliwe życie przez kolejne 3 lata.

Właśnie wtedy po raz pierwszy zdiagnozowano u niej ostrą białaczkę limfoblastyczną. Dziś Karolinka ma już drugą wznowę choroby. Jest po wielu cyklach ciężkiej chemii, miesiącach spędzonych w szpitalu i licznych powikłaniach związanych z chorobą.

W podobnej do Karolinki sytuacji jest wielu pacjentów na całym świecie. Czekają oni na pomoc ludzi dobrej woli, którzy bezinteresownie podarują im szanse na życie przekazując cząstkę siebie.

Dlatego przyjdź i zarejestruj się jako potencjalny dawca szpiku, a może to Ty będziesz mógł pomóc swojemu genetycznemu bliźniakowi. "

Karolina, to pacjentka chora na nowotwór krwi, która potrzebuje przeszczepienia szpiku od dawcy niespokrewnionego

Informacje o wydarzeniu

Event date:
Poniedziałek, 5, Marzec, 2018 - 10:0016:00
Event address:
Dom Katechetyczny
Event address:
Bydgoska 16
86-010 Koronowo
Polska

Organizator:

Organizator:
Ewa Nawrot
Contact organizer email:
ewa.nawrot@dkms.pl
Organizator:
48228229567

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą