Dzień Dawcy Szpiku dla Kazika i Innych

"Kazimierz Jaworski – przez przyjaciół zwany Kazik - to 32-letni trener piłki nożnej w klubie sportowym Zamek Kurzętnik, animator sportu na orliku w Marzęcicach, doradca klienta w Nowym Mieście Lubawskim. Większą część swojego życia spędził w Małych Bałówkach. Przyjaciele kojarzą Kazika przede wszystkim ze sportem. Piłka nożna to nie tylko praca, ale największa jego pasja.

2 maja 2017 r. Kazimierz dowiedział się o chorobie - przewlekła białaczka mielomonocytowa. Diagnoza zweryfikowała wszystkie plany. Teraz ma jeden cel – chce być w pełni zdrowy. Jeszcze nie wiadomo, jakie leczenie zostanie zastosowane w jego przypadku. Choroba jednak uświadomiła Kazimierzowi, ze nowotwór krwi może dotknąć każdego.

Bez wahania podzielił się swoją historią i apeluje do Was: „Nie bójcie się nieść pomocy. Jesteście Życiem. Dla wielu pacjentów przeszczepienie szpiku od dawcy niespokrewnionego, to jedyna możliwość na wyzdrowienie. Pamiętajcie, nawet jeśli to nie będę ja, proszę, zarejestrujcie się jako potencjalni Dawcy szpiku”.

Akcja rejestracji odbędzie się:
Data: 02.07.2017
Godzina: 10:00-14:00
Miejsce: Rynek
Adres: Rynek, Kurzętnik

Kazik to pacjent chory na nowotwór krwi, który potrzebuje szpiku od niespokrewnionego dawcy

Informacje o wydarzeniu

Event date:
Niedziela, 2, Lipiec, 2017 - 10:0014:00
Event address:
Rynek
Event address:
Rynek
13-306 Kurzętnik
Polska

Organizator:

Koordynator akcji:
Ewa Nawrot
Contact organizer email:
ewa.nawrot@dkms.pl
Contact organizer phone:
48228829567

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą