Dzień Dawcy Szpiku dla Madzi i Innych

Witajcie! Jestem Madzia Małyniuk. Choć mam dopiero 6 lat, we wrześniu tego roku poszłam do szkoły. Wcześniej przez dwa lata walczyłam z ostrą białaczką limfoblastyczną. I wtedy wygrałam! Niestety koszmar powrócił. Znów chemioterapia, izolacja, bolesne punkcje.

Jestem w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie. Nie mogę chodzić do szkoły, nie mogę nawet oddalić się od kroplówki na dalej niż długość drenu. A do kroplówki jestem podłączona cały czas. Tracę włosy, a z mojej klatki piersiowej sterczą plastikowe przewody cewnika centralnego. Co jednak najgorsze, tym razem chemioterapia nie wystarczy. Teraz potrzebuję przeszczepu szpiku i bardzo drogich leków, które nie są refundowane.

Tak bardzo chciałabym wrócić do szkoły, do pływania i gimnastyki, które są moją pasją. Moim największym marzeniem jest Nagroda Nobla. Pracuję nad tym, bo choć jestem w szpitalu, uczę się pilnie. Więc kto wie? Jeśli mi pomożesz, może oprócz nagrody Nobla powalczę o olimpijskie złoto!

Zarejestruj się jako potencjalny Dawca szpiku, być może to właśnie Ty będziesz mógł mi pomóc!

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Nic straconego! Wciąż możesz zostać dawcą zamawiając pakiet przez internet.

Informacje o wydarzeniu

Event date:
Wtorek, 18, Luty, 2020 - 10:0014:00
Event address:
Diamante Plaza
Event address:
Jana Dekerta 24
30-703 Kraków
Polska

Organizator:

Organizator:
Justyna Rogowiec
Contact organizer email:
justyna.rogowiec@dkms.pl
Organizator:
48228829577

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą