Dzień Dawcy Szpiku dla Magdy i Innych - Piski

"Magda Siwek ma 27 lat, urodziła się i mieszka w Laskach razem z mężem Bartkiem i śliczną córeczką Zosią, których kocha nad życie. Po skończeniu szkoły pracowała w sklepie, a gdy urodziła córeczkę, zajęła się jej wychowaniem. Marzeniem Magdy jest większa rodzina, własny dom z ogrodem, gdzie na starość mogłaby spędzać czas z gromadką wnuków oraz dobre zdrowie.

Po zrobieniu zwykłych, profilaktycznych badań krwi usłyszała diagnozę - ostra białaczka szpikowa. W tej chwili poprzez chemioterapię lekarze dążą do tego, by doprowadzić do remisji choroby i przeszczepienia komórek macierzystych lub szpiku. Magda już wie, że wśród rodziny nie znalazł się jej genetyczny bliźniak. Choroba nie zmieniła jej marzeń, zmieniła jednak codzienność. Magda znów chciałaby gotować dla swoich bliskich, spędzać czas z przyjaciółmi i bawić się z córeczką.

Rodzina, przyjaciele oraz mieszkańcy wspierają Magdę i Innych pacjentów poprzez organizację akcji rejestracji potencjalnych Dawców szpiku. „Pomagajmy, nigdy nie wiemy, co w życiu może nas spotkać. Podarujmy innym “nowe życie” rejestrując się jako potencjalny Dawca szpiku. Nie bądźmy obojętni” – prosi 27-letnia Magda"

MAgdalena, to pacjent chory na nowotwór krwi, który potrzebuje szpiku od niespokrewnionego dawcy

Informacje o wydarzeniu

Event date:
Niedziela, 1, Październik, 2017 - 9:0015:00
Event address:
Szkoła Podstawowa w Piskach
Event address:
Juliusza Słowackiego 22
07-407 Piski
Polska

Organizator:

Koordynator akcji:
Aleksandra Parczewska
Contact organizer email:
aleksandra.parczewska@dkms.pl
Contact organizer phone:
+48 22 882 95 71

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą