Dzień Dawcy Szpiku dla Mai i Innych

„Moim największym marzeniem jest zdrowie mojej córki. Aby to marzenie mogło się spełnić musimy jak najszybciej znaleźć Dawcę. Jeśli znajdziemy Dawcę, a przeszczep się przyjmie Maja będzie mogła dorastać i cieszyć się życiem bez bólu i cierpienia. Proszę przyjdź i podziel się częścią siebie. Ty nic nie tracisz, Maja może odzyskać to, co najcenniejsze – ZDROWIE.
Maja od urodzenia cierpiała na małopłytkowość. Mimo to od zawsze była bardzo wesołą i energiczną dziewczynką. Uwielbia Kucyki Pony, lalki Barbie oraz jazdę na swoim rowerku. W przyszłości chciałaby zostać Księżniczką.
Każdy z nas może pomóc Mai w realizacji tych planów. W ich osiągnięciu przeszkodziła choroba, która została zdiagnozowana niespełna miesiąc temu. Od tego czasu dziewczynka często przebywa w szpitalu, gdzie dzielnie znosi wszystkie badania i przygotowania do chemii. Aby Maja mogła zrealizować swoje plany, wrócić do domu, do ukochanej rodziny niezbędny jest przeszczep szpiku kostnego od Dawcy niespokrewnionego.

Dlatego przyjdź i zarejestruj się w bazie Fundacji DKMS, a być może to ty będziesz mógł pomóc Mai bądź innym chorym na nowotwory krwi. Czekamy na Ciebie!
Maia, potrzebuje przeszczepienia szpiku od niespokrewnionego dawcy

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Nic straconego! Wciąż możesz zostać dawcą zamawiając pakiet przez internet.

Informacje o wydarzeniu

Event date:
Poniedziałek, 13, Maj, 2019 - 12:0016:00
Event address:
Event address:
Rynek
73-210 Recz
Polska

Organizator:

Organizator:
Justyna Kołaczek
Contact organizer email:
justyna.kolaczek@dkms.pl
Organizator:
228829770

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą