Dzień Dawcy Szpiku dla Marty i Innych

Mam na imię Marta. Jestem 7-letnią dziewczynką. Mieszkam w Nowym Kiełbowie, gmina Stara Błotnica. Tu żyje cała moja rodzina – ukochani rodzice, 3-letnia siostra Julka, dziadziuś oraz kuzyni. Mama mówi, że jestem bardzo bystrą i samodzielną dziewczynką. Uwielbiam lalki, gry planszowe i zwierzęta. Mam też swoje marzenia... W przyszłości chciałabym zostać lekarzem.

Niestety, moje szczęśliwe dzieciństwo i spokój całej rodziny przerwała straszna wiadomość. Okazało się, że jestem bardzo poważnie chora. 2 lutego 2019r. rodzice usłyszeli diagnozę – wykryto u mnie ciężką postać anemii aplastycznej (aplazja szpikowa). Nikt nie przypuszczał, że coś takiego może się przytrafić mnie i moim najbliższym... Choroba związana jest z poważnym uszkodzeniem szpiku, który odpowiada za produkcję mojej krwi. Bez leczenia farmakologicznego może dojść do kompletnego wyniszczenia szpiku i zaprzestania jej produkcji. Niestety, nikt nie ma pewności, że planowane leczenie zakończy się sukcesem.

Na szczęście jest dla mnie szansa na zupełny powrót do zdrowia! Moje życie może uratować przeszczepienie szpiku od dawcy niespokrewnionego, gdyż nikt z najbliższych mi osób nie może nim być. Cała moja wspaniała rodzina i przyjaciele dzielnie o mnie walczą! I za to bardzo Ich kocham! Dlatego proszę – POMÓŻCIE!

Zarejestrujcie się w bazie potencjalnych dawców szpiku Fundacji DKMS. Dla Was to chwila, a dla mnie całe życie!

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Nic straconego! Wciąż możesz zostać dawcą zamawiając pakiet przez internet.

Informacje o wydarzeniu

Event date:
Piątek, 12, Kwiecień, 2019 - 8:0016:00
Event address:
A4 Business Park
Event address:
ul. Francuska 42-46
40-028 Katowice
Polska

Organizator:

Organizator:
Justyna Kołaczek
Contact organizer email:
justyna.kolaczek@gmail.com
Organizator:
+48 22 882 95 70

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą