Dzień Dawcy Szpiku dla Moniki i Innych

Monika Hyl to 36 letnia, na co dzień pracująca w Pile, mieszkanka Równopola. To tam się wychowała, tam także mieszkają najważniejsze osoby w jej życiu, czyli cała rodzina oraz przyjaciele. Oczko w głowie Moniki to rodzina – mąż Marcin oraz dwoje wspaniałych dzieci – Martynka oraz Antoś. Uwielbiają razem spędzać czas – słuchać muzyki i czytać książki. Jednak wszystko zmieniło się w sierpniu tego roku, gdy Monika trafiła nagle do szpitala. Badania wykazały, że przed nią trudna walka, bo przeciwnikiem okazała się ostra białaczka limfoblastyczna.

Monika obecnie jest w trakcie leczenie chemioterapią i najważniejsze cele dla niej na najbliższą przyszłość to: wrócić do zdrowia, do pracy, być z rodziną i po prostu żyć. Niestety wśród rodziny nie znaleziono dla Moniki zgodnego Dawcy. Jednak dla Niej i dla innych Chorych istnieje szansa na powrót do zdrowia. Jest nią przeszczepienie szpiku lub komórek macierzystych od Dawcy niespokrewnionego. „Przyjdź i zarejestruj się jako potencjalny Dawca szpiku i komórek macierzystych, pomóż uratować mnie i wiele innych osób!” – apeluje Monika. Pomożesz? Bo możesz! Lek na nowotwory masz w sobie. Czekamy na Ciebie!

Akcja rejestracji odbędzie się:
Data: 11.12.2016
Godzina: 10:00-16:00
Miejsce: Wiejski Dom Kultury w Równopolu
Adres: ul. Równopole 35, Równopole

MOnika to pacjent chory na nowotwór krwi, który potrzebuje szpiku od niespokrewnionego dawcy

Informacje o wydarzeniu

Event date:
Niedziela, 11, Grudzień, 2016 - 10:0016:00
Event address:
Wiejski Dom Kultury w Równopolu
Event address:
Równopole 35
64-800 Równopole
Polska

Organizator:

Koordynator akcji:
Grzegorz Zwierzchowski
Contact organizer email:
grzegorz.zwierzchowski@dkms.pl
Contact organizer phone:
+48 22 882 95 70

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą