Eliasz i Inni potrzebują Twojej pomocy!

„Z niepewnością i strachem musimy konfrontować się każdego dnia, ale każdy dzień jest naszym zwycięstwem” – mówi mama 10-letniego Eliasza, który od października 2016 roku choruje na chłoniaka. Do momentu diagnozy Eliasz cieszył się życiem jak każdy chłopiec w jego wieku. Wraz ze swoimi rówieśnikami grał w piłkę nożną i jeździł na rowerze. Jego marzeniem jest by w przyszłości zostać weterynarzem lub hodowcą psów, ponieważ kocha te zwierzęta.

Choroba nie ma wpływu na marzenia Eliasza, ale za to całkowicie zmieniła jego obecne życie. Wyniszczające leczenie w postaci chemioterapii przynosiło oczekiwane rezultaty do maja 2017 roku. Niestety w tym czasie okazało się, że Eliasz musiał ponownie rozpocząć walkę o własne życie. By powrócić do zdrowia potrzebuje przeszczepienia krwiotwórczych komórek macierzystych lub szpiku od Dawcy niespokrewnionego.

Eliasz wraz ze swoją mamą Katarzyną, tatą Marcinem oraz bratem Kacprem pragną jednego – powrotu do normalnego życia. Rejestrując się jako potencjalny Dawca szpiku możesz uratować życie takim osobom jak Eliasz i innym chorym na nowotwory krwi. Przyjdź i dokonaj rejestracji jako potencjalny Dawca szpiku. Czekamy Na Ciebie!

Akcja rejestracji odbędzie się:
Data: 26.08.2017
Godzina: 09:00-14:00
Miejsce: Rynek w Kożuchowie
Adres: Kożuchów

Eliasz, to pacjent chory na nowotwór krwi potrzebujący przeszczepienia szpiku od dawcy niespokrewnionego

Informacje o wydarzeniu

Termin:
Sobota, 26, Sierpień, 2017 - 9:0014:00
Event address:
Rynek w Kożuchowie
Adres:
Kożuchów
67-120 Kożuchów
Polska

Organizator:

Organizator:
Katarzyna Baran
Contact organizer email:
katarzyna.baran@dkms.pl
Organizator:
+48 22 882 95 57

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą