Gorzów rejestruje się dla Michała i Innych!

Mam na imię Michał. Mam 15 lat i razem z moimi rodzicami mieszkamy w naszym ukochanym Gorzowie Wielkopolskim. Tutaj się urodziłem, chodziłem do szkoły podstawowej, a obecnie jestem uczniem Technikum Elektrycznego.

W grudniu zeszłego roku źle się poczułem. Na moim ciele pojawiły się siniaki i czerwone plamy. Po 2 dniach przewieziono mnie do szpitala. Po serii badań stwierdzono u mnie niedokrwistość aplastyczną. Co 3 dni mam przetaczaną krew. Prawdopodobnie będę potrzebował przeszczepienia szpiku kostnego od niespokrewnionego dawcy aby móc dalej żyć.

Kiedyś mogłem poświęcać się swoim pasjom: jeździć na obozy harcerskie, tańczyć, śpiewać, grać na gitarze, jeździć na rowerze, spotykać się z przyjaciółmi. Interesuję się też historią II Wojny Światowej i grami komputerowymi. W przyszłości chciałbym zostać programistą, to takie moje małe marzenie. Teraz zamieniłem to wszystko na szpitalne łóżko.

Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas. Dlatego proszę zarejestrujcie się w bazie Fundacji DKMS. Rejestracja jest bezpłatna, bezbolesna i trwa tylko 10 min.

Dla Was to tylko 10 min., ale dla mnie i innych chorych to może być całe życie.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Nic straconego! Wciąż możesz zostać dawcą zamawiając pakiet przez internet.

Informacje o wydarzeniu

Event date:
Sobota, 15, Luty, 2020 - 11:00Niedziela, 16, Luty, 2020 - 19:00
Event address:
Galeria NoVa Park
Event address:
Przemysłowa 2
66-400 Gorzów Wielkopolski
Polska

Organizator:

Organizator:
Leszek Lewandowski
Contact organizer email:
leszek.lewandowski@dkms.pl
Organizator:
22 882 95 65

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą