Grudziądz dla Roberta - Dzień Dawcy Szpiku

Nazywam się Robert Rezmer. Mam 45 lat i od urodzenia mieszkam w Grudziądzu razem z żoną Danusią i córką Dominiką. Często powtarzam, że moje dziewczyny to los wygrany na loterii. Uwielbiam sport: zwłaszcza żużel i piłkę nożną. Moją kolejną pasją są góry, a w szczególności Tatry. Od ponad 20 lat jestem nauczycielem historii. To co robię traktuję jako misję, a pracę z dziećmi jako największe wyróżnienie.

Niestety na początku sierpnia zdiagnozowano u mnie ostrą białaczkę szpikową wysokiego ryzyka, która jest bardzo oporna na leczenie. Niestety nie mam w rodzinie zgodności genetycznej, więc będę potrzebował Dawcy niespokrewnionego. Bez przeszczepu szpiku lub komórek macierzystych rokowania nie są najlepsze. Białaczka odebrała mojej rodzinie uśmiech, radość, marzenia i pasje. Chciałbym być zdrowy i chodzić do pracy. Kocham dzieci i pracę z nimi. Ich spontaniczność oraz radość daje motywację do działania.

W kwietniu przyszłego roku moja córka kończy 18 lat i chciałbym być przy niej w tym czasie, a także w innych ważnych momentach jej życia. Mam nadzieję, że będę miał taką możliwość. Zwracam się do Ciebie z prośbą: zarejestruj się jako potencjalny Dawca. Tak niewiele trzeba, a być może dzięki Tobie będę mógł znów cieszyć się życiem.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Nic straconego! Wciąż możesz zostać dawcą zamawiając pakiet przez internet.

Informacje o wydarzeniu

Event date:
Środa, 4, Grudzień, 2019 - 8:30Wtorek, 17, Grudzień, 2019 - 17:30
Event address:
Związek Nauczycielstwa Polskiego
Event address:
Chełmińska 104
86-300 Grudziądz
Polska

Pomóż promować akcję!

Organizator:

Organizator:
Katarzyna Baran
Contact organizer email:
katarzyna.baran@dkms.pl
Organizator:
228829557

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz przyjść na Dzień Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą