Grzegorz, Krzysztof i Inni potrzebują Twojej pomocy!

Nazywam się Grzesiek i mam 35 lat. Wraz z żoną i ukochaną 4-letnią córką, Natalką, mieszkam w Olsztynie. Zanim urodziła się moja upragniona córka, dużo czasu poświęcałem na jazdę motocyklem, nurkowanie i żeglowanie. Od czterech lat spełniam się jako „Tato”, ale nadal mam swoje marzenia - skok ze spadochronem.
W lipcu, podczas cyklicznego oddawania krwi, gdyż jestem Honorowym Krwiodawcą, w trakcie badań okazało się, że moje wyniki nie są najlepsze. Diagnoza była dla mnie szokiem – ostra białaczka szpikowa. Moje marzenia i cele na przyszłość odeszły na dalszy plan, teraz liczy się tylko jedno: Życie!

Mam na imię Krzysztof. We wrześniu br. ukończyłem 50 lat. Od zawsze jestem związany z Olsztynem. Na co dzień zajmuję się motoryzacją. Mam wspaniałą rodzinę, żonę Bogusię i dwóch synów - Kamila i Łukasza. W czerwcu bieżącego roku dowiedziałem się, że choruję na ostrą białaczkę szpikową i czeka mnie długa i ciężka terapia, jednak oprócz chemioterapii konieczne jest przeszczepienie szpiku. <br<Dlatego zwracam się z prośbą do tych, którzy nie mieli dotychczas okazji zarejestrowania się jako potencjalny dawca szpiku, aby z myślą: "Kochaj bliźniego swego jak siebie samego" zasilili bazę dawców szpiku i być może uratowali życie jednemu z chorych na białaczkę.

Rejestracji będzie można dokonać w godzinach 10:00 - 18:00.

Grzegorzto pacjent chory na nowotwór krwi, który potrzebuje szpiku od niespokrewnionego dawcy

Informacje o wydarzeniu

Termin:
Sobota, 15, Listopad, 2014 - 10:00Niedziela, 16, Listopad, 2014 - 18:00
Event address:
Galeria Warmińska
Adres:
Tuwima 26
10-748 Olsztyn
Polska

Organizator:

Organizator:
Joanna Surdyk
Contact organizer email:
joanna.surdyk@dkms.pl
Organizator:
22 882 95 65

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą