HELPERS GONNA HELP - Zostań Dawcą na UMED Łódź!

Przed nami kolejna, wyjątkowa edycja projektu studenckiego HELPERS’ GENERATION! Dlaczego wyjątkowa? BO ONLINE! pomimo panującej pandemii studenci potrafią zjednoczyć się wokół idei dawstwa szpiku. Tworzymy sieć kontaktów, która pozwoli nam dotrzeć z pakietem rejestracyjnym do Ciebie! W grudniu nie możemy pojawić się ze stoiskami rejestracyjnymi na uczelnianym korytarzu, ale dzięki sieci kontaktów możemy zarejestrować jeszcze więcej potencjalnych dawców.

Do tej pory od I edycji w 2013 roku wspólnie zarejestrowaliśmy na polskich uczelniach niemal 129 000 potencjalnych dawców szpiku. Z tej grupy już 815 osób miało okazję podzielić się cząstką siebie i dać komuś szansę na życie. Jednak w Polsce co 40 minut ktoś dowiaduje się o tym, że choruje na nowotwór krwi. Dla wielu z tych osób jedyną szansą jest przeszczep od Dawcy niespokrewnionego. Dlatego nadal potrzebujemy pomocy - Twojej pomocy! Szczegóły możliwości rejestracji znajdziesz na wydarzeniu na Facebooku.

Weź udział w akcji

Tym razem nie możemy pojawić się ze stoiskami rejestracyjnymi na uczelnianym korytarzu, dlatego tworzymy sieć kontaktów, która pozwoli nam dotrzeć z pakietem rejestracyjnym do Ciebie! Dołącz do wydarzenia na Facebooku i znajdź swój kontakt :)

Informacje o wydarzeniu

Termin:
Wtorek, 1, Grudzień, 2020 - 6:00Wtorek, 15, Grudzień, 2020 - 0:00
Event address:
Uniwersytet Medyczny
Adres:
al. Tadeusza Kościuszki 4
90-419 Łódź
Polska

Organizator:

Organizator:
Alicja Cichońska
Contact organizer email:
Alicja.Cichonska@dkms.pl
Organizator:
+48 22 882 95 54

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą