Kamilka i Inni potrzebują Twojej pomocy

Kamilka Talaga ma niespełna 2 lata, a doświadczyła już bardzo dużo. 15 września, po kilku miesiącach badań, rodzice – Emilia i Krzysztof – usłyszeli diagnozę, że ich ukochana córka zachorowała na ostrą białaczkę szpikową. Natychmiast rozpoczęto ciężką chemioterapię, jednak aby żyć Kamilka potrzebuje przeszczepienia od Dawcy niespokrewnionego.

Cała rodzina mieszkająca nie tylko w Rozdrażewku, ale też w Krotoszynie i okolicach Pleszewa wpiera dziewczynkę w walce z chorobą. Rodzice są pełni podziwu dla swojej córeczki: „Jest bardzo dzielna. Porusza nas, gdy widzimy jak wychodząc z zabiegu, gdzie przeżywała ogromny ból, potrafi zatrzymać płacz i uśmiechnąć się do lekarzy i pielęgniarek”.

Kamilka lubi malować, układać klocki, tańczyć razem z rodzeństwem, a nade wszystko fascynują ją kucyki pony. Największym marzeniem całej rodziny jest to, aby Kamilka pokonała chorobę. A Ty rejestrując się możesz stać się szansą na powrót do zdrowia nie tylko dla Kamilki, ale wszystkich Pacjentów. Zarejestruj się, jako potencjalny Dawca szpiku!

Akcja rejestracji "Kamilka i Inni potrzebują Twojej pomocy" odbędzie się:
Data: 16.10.2016
Godzina: 10:00-17:00
Miejsce: Sala wiejska
Adres: Rynek 3, Rozdrażew

Kamilka to pacjent chory na nowotwór krwi, który potrzebuje szpiku od niespokrewnionego dawcy

Informacje o wydarzeniu

Event date:
Niedziela, 16, Październik, 2016 - 10:0017:00
Event address:
Sala wiejska
Event address:
Rynek 3
63-708 Rozdrażew
Polska

Organizator:

Koordynator akcji:
Ewa Nawrot
Contact organizer email:
ewa.nawrot@dkms.pl
Contact organizer phone:
+ 48 22 882 95 67

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą