Kaufland Chełm

Cześć, mam na imię Mateusz. Mam 17 lat i uczęszczam do I klasy o profilu politechnicznym w II Liceum Ogólnokształcącym w Chełmie. Bardzo lubię swoją klasę, w której mam wielu przyjaciół. Jak każdy nastolatek mam swoje marzenia. Chciałbym zdobyć prawo jazdy kat. A i kupić sobie prawdziwy motocykl, którym objechałbym całą kulę ziemską. Marzę też o tym, by dostać się na wymarzone studia na Politechnice Warszawskiej.

Trzeciego lutego zdiagnozowano u mnie bardzo rzadką i ciężką chorobę - aplazję szpiku kostnego. Kilka razy w tygodniu mam przetaczaną krew oraz płytki. Rodzina jest dla mnie olbrzymim wsparciem. Niestety nikt z nich nie może być dla mnie Dawcą. Jedyną szansą na wyzdrowienie jest przeszczep szpiku lub komórek macierzystych od Dawcy niespokrewnionego.

Choroba nie zmieniła moich marzeń tylko przesunęła je w czasie. Nie znoszę siedzieć w jednym miejscu, nie poddam się i będę walczył. Cały czas wierzę, że wyzdrowieję i spełnię swoje marzenia.


Zarejestruj się w Bazie Dawców Komórek Macierzystych i Szpiku. Pomóż Innym, bo choroba nie wybiera!

Mateusz to pacjent chory na nowotwór krwi, który potrzebuje szpiku od niespokrewnionego dawcy

Informacje o wydarzeniu

Event date:
Niedziela, 24, Kwiecień, 2016 - 10:0016:00
Event address:
Kaufland Chełm
Event address:
3 Maja 20
22-100 Chełm
Polska

Organizator:

Organizator:
Bartłomiej Cisek
Contact organizer email:
bartlomiej.cisek@dkms.pl
Organizator:
22 882 95 68

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą