Konrad i Inni potrzebują Twojej pomocy!

Mam na imię Konrad , mam 25 lat i wspólnie z moimi rodzicami oraz rodzeństwem mieszkam w Lęborku. Moja Mama – Ewa, od wielu lat opiekuje się chorymi pracując jako pielęgniarka w Lęborskim Szpitalu.

W marcu 2019 wyjechałem do pracy w Holandii. Po upływie miesiąca zacząłem odczuwać osłabienie, gorsze samopoczucie, zaburzenia widzenia. W Wielki Czwartek udałem się do szpitala. Daleko od domu i rodziny otrzymałem szokującą informację – jestem chory na ostrą białaczkę szpikową. Szybko wróciłem do domu, dzięki czemu Wielkanoc mogłem spędzić z rodziną. Po świętach trafiłem do szpitala w Słupsku gdzie wciąż jestem. Dziś cieszę się każdym dniem, małe niepozorne rzeczy mają większe znaczenie niż dotychczas. Obecnie jestem po 3 cyklach chemioterapii i zostałem zakwalifikowany do przeszczepienia krwiotwórczych komórek macierzystych od dawcy niespokrewnionego – tylko Dawca może mi pomóc.

Nie bądź obojętny, poświęć chwilę na rejestracje i daj szansę mi i innym chorym na nowe życie. Zostań potencjalnym Dawcą szpiku!

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Nic straconego! Wciąż możesz zostać dawcą zamawiając pakiet przez internet.

Informacje o wydarzeniu

Event date:
Niedziela, 22, Wrzesień, 2019 - 11:0015:00
Event address:
Parafia Kościół Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
Event address:
Plac Kopernika 6
84-300 Lębork
Polska

Organizator:

Organizator:
Piotr Aniśko
Contact organizer email:
piotr.anisko@dkms.pl
Organizator:
48228829562

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą