Krzysiu i Inni potrzebują Twojej pomocy!

"8-letni Krzyś pochodzi z Szemborowa koło Wrześni. Do kwietnia 2017 roku był zwyczajnym chłopcem, który kocha zwierzęta, lubi jeździć na rowerze i pomaga tacie w pracach w gospodarstwie. Dzieckiem, które lubi bawić się w szkołę z rówieśnikami i chce zostać policjantem. W wolnym czasie lubił też oglądać bajki, układać klocki Lego i skręcać samochody.

Niestety zwykły ból kolana skierował Krzysia do szpitala i badania potwierdziły najgorszą diagnozę - ostra białaczka limfoblastyczna.

„Nie zdajemy sobie sprawy, ile dzieci musi walczyć o każdy dzień, by być zdrowym. Jednym dzieciom potrzebne są drogie leki, innym wyjazd za granicę. Krzysiowi potrzebny jest szpik, który zapewni mu szansę na dalsze życie” – mówią rodzice Krzysia i gorąco apelują o rejestrację dla niego i dla Innych pacjentów.

Pomóżmy Krzysiowi wrócić do zdrowia i znaleźć bliźniaka genetycznego. Rejestracja w bazie nic nas nie kosztuje, a może dzięki temu los pacjentów chorych na nowotwory krwi się odmieni!"

Krzysiu, to pacjent chory na nowotwór krwi, który potrzebuje przeszczepienia szpiku od dawcy niespokrewnionego

Informacje o wydarzeniu

Event date:
Sobota, 16, Grudzień, 2017 - 15:0018:00
Event address:
Spotkanie świąteczne, sala gimnastyczna w Kleparzu
Event address:
Grzybowo koło Wrześni
62-309 Grzybowo
Polska

Organizator:

Koordynator akcji:
Katarzyna Baran
Contact organizer email:
katarzyna.baran@dkms.pl
Contact organizer phone:
+48 22 882 95 57

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą