Kubuś i Inni potrzebują Twojej pomocy

Kubusiu, kim chciałbyś zostać, gdy dorośniesz? – pyta się mama chorującego na ciężką anemię aplastyczną 4 – atka z Czaplinka. Chciałbym być Kubą! – odpowiada dzielny Kubuś, który musi zmierzyć się z przerażającą chorobą krwi. Mały Kuba każdego dnia w szpitalu chce zdobyć nową naklejkę „dzielnego pacjenta” do kolekcji. Ten cudowny chłopiec uwielbia oglądać przygody bohaterów animacji „Madagaskar”. Bardzo tęskni za ich pluszowymi odpowiednikami, które ze względu na sterylność, musiał zostawić w domu.
Jedynym ratunkiem dla Kuby jest przeszczepienie szpiku lub komórek macierzystych od Dawcy niespokrewnionego, gdyż standardowe leczenie nie działa. Ewelina i Adam, rodzice dzielnego Kubusia, rozpaczliwie apelują o wsparcie:
„Gorąco apelujemy o pomoc dla naszego Kubusia oraz Innych pacjentów chorych na nowotwory krwi. Zarejestrujcie się w bazie Fundacji DKMS Polska! Tylko przeszczepienie od Dawcy niespokrewnionego może uratować życie naszemu kochanemu synkowi!”

Kubuś to pacjent chory na nowotwór krwi, który potrzebuje szpiku od niespokrewnionego dawcy

Informacje o wydarzeniu

Termin:
Niedziela, 21, Czerwiec, 2015 - 10:0016:00
Event address:
Urząd Miejski w Czaplinku
Adres:
Rynek 6
78-440 Czaplinek
Polska

Organizator:

Organizator:
Ewa Nawrot
Contact organizer email:
ewa.nawrot@dkms.pl
Organizator:
22 882 95 67

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą