Kwidzyn pomaga Piotrowi pokonać białaczkę!

To jest mój mąż Piotr. Ma 42 lata i jest Policjantem, ja pracownikiem biurowym. Mieszkamy w Kwidzynie. Mamy 2 dzieci: Julcię i Adasia. Oboje chodzą do szkoły podstawowej. Nasza czwórka pięknie się uzupełnia tworząc zgrana paczkę. Julka jest uzdolniona artystycznie, a Adaś to pasjonat piłki nożnej. W planach mamy wiele marzeń…teraz to wszystko stoi pod znakiem zapytania.


W kwietniu Piotr zachorował na ostrą białaczkę limfoblastyczną, która zaczęła się jak zwykła angina. Obecnie przebywa w szpitalu w Bydgoszczy. Przed nim chemioterapia i przeszczepienie szpiku kostnego…jeśli znajdzie się dla niego dawca komórek macierzystych. Z tego powodu organizujemy wraz z Fundacją DKMS akcję poszukiwania „bliźniaka genetycznego” dla niego i innych chorych. Rejestracja trwa tylko 10 min. i jest bezpłatna. Pomóżcie pokonać Piotrowi białaczkę i podarujcie odrobinę siebie. To od Was może zależeć jego życie i życie innych pacjentów. Proszę, przyjdźcie i zarejestrujcie się w bazie Fundacji DKMS!
Piotr potrzebuje przeszczepienia szpiku

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Nic straconego! Wciąż możesz zostać dawcą zamawiając pakiet przez internet.

Informacje o wydarzeniu

Event date:
Sobota, 15, Czerwiec, 2019 - 12:0018:00
Event address:
Stadnina Koni TRW "MIŁOSNA"
Event address:
Miłosna 18
82-500 Kwidzyn
Polska

Organizator:

Organizator:
Leszek Lewandowski
Contact organizer email:
leszek.lewandowski@dkms.pl
Organizator:
22 882 95 65

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą