Madzia i Inni liczą na Twoją pomoc!

Nazywam się Magda i mam 13 lat. Wraz z rodziną mieszkam w małej miejscowości Olszanka, 5 km od Wyszkowa. Dotychczas żyłam jak normalna nastolatka, do czasu, gdy w ubiegłym roku pod koniec wakacji źle się poczułam. Bardzo szybko zapadła diagnoza - ostra białaczka limfoblastyczna. Długie pobyty w szpitalu, chemioterapia i w końcu powrót do domu. Wszystko zaczęło wracać do normy, do momentu, gdy niespodziewanie nastąpiła wznowa choroby i rozpoczęcie walki od początku. Już wiem, że potrzebuje przeszczepienia od Dawcy niespokrewnionego.

Lubię czytać i bardzo podobają mi się warsztaty plastyczne na oddziale, na których robimy różne piękne rzeczy. Od początku choroby jest przy mnie mama, z którą bardzo się wspieramy. W domu czekają na mnie - młodszy brat- Krzyś z tatą oraz dziadkowie.

W tej chwili moim marzeniem jest wyjście z choroby, ale do tego będę potrzebowała być może Waszej pomocy. Dlatego proszę poświęć chwilę, żeby zarejestrować i zostać potencjalnym Dawcą szpiku i dać mi oraz Innym chorym szansę na nowe życie!

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Nic straconego! Wciąż możesz zostać dawcą zamawiając pakiet przez internet.

Informacje o wydarzeniu

Event date:
Sobota, 14, Grudzień, 2019 - 10:00Niedziela, 15, Grudzień, 2019 - 18:00
Event address:
CH GALEO
Event address:
Sowińskiego 66
07-200 Wyszków
Polska

Organizator:

Organizator:
Hubert Sulima
Contact organizer email:
hubert.sulima@dkms.pl
Organizator:
48228829559

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą