Marcin i Inni potrzebują Twojej pomocy!

Mam na imię Marcin, mam 44 lata i od 6. roku życia mieszkam w Bełchatowie wspólnie z moją najbliższą rodziną: żoną – Anią, dwójką synów – Dominikiem, Miłoszem, moimi Rodzicami oraz Siostrą. Również moje życie zawodowe związane jest z Bełchatowem i Kopalnią, w której pracuję jako kierowca auta terenowego.

Na początku kwietnia 2019 w Klinice Hematologii w Łodzi usłyszałem diagnozę – ostra białaczka limfoblastyczna typu B. Od tego momentu rozpoczęła się walka, w której bardzo mocno wspiera mnie moja żona – Ania, która jest dla mnie bardzo opiekuńcza, nie poddaje się, dodając mi sił każdego dnia. Obecnie jestem na chemii podtrzymującej, po trzeciej, i ostatniej, konsolidacji. Lekarze zdecydowali, że potrzebne jest dla mnie przeszczepieniu szpiku od Dawcy niespokrewnionego.

Pomimo choroby staram się normalnie żyć, nie zapominając o swoich pasjach – gotowaniu, jeździe samochodem, czytaniu książek przygodowych, słuchaniu polskiego rocka, ale przede wszystkim spędzaniu każdej wolnej chwili z moim 3 – letnim synkiem – Miłoszem, któremu bardzo mnie brakuje podczas wizyt w szpitalu.

Nie bądź obojętny, poświęć chwilę na rejestrację jako potencjalny dawca szpiku – daj szansę mi i innym chorym na nowe życie.

Zostań potencjalnym Dawcą szpiku!

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Nic straconego! Wciąż możesz zostać dawcą zamawiając pakiet przez internet.

Informacje o wydarzeniu

Event date:
Niedziela, 24, Listopad, 2019 - 9:00
Event address:
23. Bełchatowska piętnastka, Miejskie Centrum Sportu w Bełchatowie
Event address:
Czyżewskiego 7
97-400 Bełchatów
Polska

Organizator:

Organizator:
Hubert Sulima
Contact organizer email:
hubert.sulima@dkms.pl
Organizator:
22 882 95 59

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą