Marek i Inni potrzebują Twojej pomocy!

"Od momentu kiedy zetknąłem się z białaczką jestem przerażony ilością przypadków nowotworów krwi i ilością ich rodzajów. Wiele przypadków można obecnie wyleczyć, ale do tego jest niezbędne przeszczepienie krwiotwórczych komórek macierzystych od Dawcy niespokrewnionego. Proszę o decyzję i rejestrację. Można tym uratować komuś życie.

Choroba może dotknąć każdego z nas i wtedy im większa baza, tym większa nadzieja na wyleczenie – apeluje 47-letni Marek.

Marek jest pasjonatem samochodów, narciarstwa i nurkowania. Swoje pasje dzieli ze swoją ukochaną rodziną: żoną Joanną i córkami: 7-letnią Olgą i 17-letnią Weroniką.

Niestety od sierpnia 2016 roku Marek choruje na ostrą białaczkę limfoblastyczną. W pierwszym etapie choroby leczenie chemioterapią przynosiło rezultaty. Niestety radość nie trwała długo. W lipcu 2017 roku okazało się, że jedyną szansą na powrót do zdrowia Marka jest przeszczepienie krwiotwórczych komórek macierzystych od Dawcy niespokrewnionego, czyli być może od Ciebie.

Dlatego przyjdź i zarejestruj się jako potencjalny Dawca szpiku. Czekamy na Ciebie!

Marek to pacjent chory na nowotwór krwi, który potrzebuje szpiku od niespokrewnionego dawcy

Informacje o wydarzeniu

Event date:
Niedziela, 29, Październik, 2017 - 10:0018:00
Event address:
Galeria Jasło
Event address:
Jana Pawła II 37
38-200 Jasło
Polska

Organizator:

Koordynator akcji:
Katarzyna Baran
Contact organizer email:
katarzyna.baran@dkms.pl
Contact organizer phone:
+48 22 882 95 57

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą