Marek i Inni potrzebują Twojej pomocy

"Mam na imię Marek. Mam 58 lat i mieszkam w Wadowicach. Do czasu postawienia diagnozy wszystko w moim życiu układało się normalnie - mam kochającą rodzinę, żonę Marię, córki Weronikę, Dagmarę i Kasię, syna Radka oraz wnuczkę Hanię.

Moja praca jest moim hobby – wraz z żoną prowadzimy działalność ogrodniczą. Jestem miłośnikiem zwierząt, a szczególnie moich dwóch psiaków, z którymi uwielbiam chodzić na długie spacery. Od dwóch lat staram się również być wzorowym dziadkiem dla mojej kochanej wnusi Hani.

Diagnoza postawiona na przełomie marca i kwietnia 2018 roku – ostra białaczka szpikowa - zwaliła mnie z nóg, a jednocześnie spowodowała, że doceniłem życie, jak nigdy wcześniej.

Jedyną szansą na odzyskanie pełnej sprawności jest dla mnie przeszczep szpiku kostnego. Wszyscy bliscy trzymają za mnie mocno kciuki.

Bardzo proszę - pomóżcie mi oraz innym pacjentom poszukującym swojego bliźniaka genetycznego - zarejestrujcie się jako potencjalni dawcy szpiku w bazie Fundacji DKMS! Liczę na Was i z góry dziękuję za Waszą pomoc!"- Marek

Marek, to pacjent chory na nowotwór krwi, który potrzebuje przeszczepienia szpiku od dawcy niespokrewnionego

Informacje o wydarzeniu

Event date:
Sobota, 19, Maj, 2018 - 9:0021:00
Event address:
Galeria Sfera, foyer Galerii II - parter
Event address:
Mostowa 5
43-300 Bielsko-Biała
Polska

Organizator:

Organizator:
Katarzyna Baran
Contact organizer email:
katarzyna.baran@dkms.pl
Organizator:
+48 22 882 95 57

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą