Marta i inni potrzebują Twojej pomocy

„Myśląc o swoich marzeniach nasuwa mi się jedna myśl – Chciałabym mieć tych samych ludzi wokół siebie, pracę, która ma sens i przede wszystkim wiarę w to, że sporo jeszcze przede mną” mówi 33-letnia Marta z Poznania. Na co dzień pracuje w przedszkolu dla dzieci z autyzmem, i jak sama mówi jej praca okazała się dla niej pasją, a pasja - pracą. Niestety wszystko zmieniła choroba - ziarnica złośliwa. „Wiadomość o nawrocie choroby była dużym szokiem, bo wierzyłam głęboko w to, że już więcej mnie to nie spotka. Zaczynałam snuć dalekosiężne plany. Angażowałam się w pracę – chciałam być coraz lepszym terapeutą, nieśmiało zaczęłam myśleć o założeniu swojej rodziny; chciałam wyruszyć w kulinarną podróż do Włoch. Niestety wszystkie te plany musiały zostać zawieszone. Nadal jednak są w mojej głowie i myślenie o ich realizowaniu często pozwala mi przetrwać ciężkie chwile w czasie leczenia.” – mówi Marta. Marta obecnie jest w trakcie leczenia, jednak jedyną szansą na pełny powrót do zdrowia jest dla niej przeszczep szpiku lub komórek macierzystych od Dawcy niespokrewnionego. Nie bądź obojętny. Wesprzyj osoby chorujące na nowotwory krwi. Przyjdź i zarejestruj się jako potencjalny Dawca. Dzięki temu możesz uratować życie Marcie lub komuś innemu!

By zwiększyć szansę na znalezienie Dawcy dla Pacjentów organizujemy: Dzień Dawcy Szpiku dla Marty oraz innych Pacjentów w Poznaniu.

Dzień Dawcy obędzie się w następujących terminach i miejscach:

Termin: 11.09.2016

10.00-16.00
Centrum Kultury Zamek
61-809 Poznań

10.00-16.00
Przedszkole Saplings
ul. Przemysłowa 68
61-541 Poznań

Marta to pacjent chory na nowotwór krwi, który potrzebuje szpiku od niespokrewnionego dawcy

Informacje o wydarzeniu

Termin:
Niedziela, 11, Wrzesień, 2016 - 10:0016:00
Event address:
Centrum Kultury Zamek
Adres:
Centrum Kultury Zamek
61-809 Poznań
Polska

Organizator:

Organizator:
Grzegorz Zwierzchowski
Contact organizer email:
grzegorz.zwierzchowski@dkms.pl
Organizator:
+48 22 882 95 70

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą