Marta i Inni potrzebują Twojej pomocy

Mam na imię Marta. Mam 38 lat i jestem mieszkanką Wyszkowa. Mam kochającego męża i dwójkę wspaniałych dzieci: 8-letniego Alanka i 7-letnią Madzię. Zawodowo realizuję się jako księgowa, praca jest moją pasją. Do tej pory wolny czas spędzałam z moją rodziną - jeżdżąc na rowerze, czytając wspólnie książki.

Wszystko zaczęło się w lutym bieżącego roku. Zwykłe przeziębienie, wizyta u lekarza, antybiotyk. Nic nie wskazywało na to, co wydarzy się później. Niestety po kilku dniach trafiłam do szpitala, gdzie zdiagnozowano ostrą białaczkę szpikową. Mój świat się zawalił.

Na chwilę obecną jestem po drugiej chemioterapii. By żyć i móc powrócić do pełni sił potrzebuję przeszczepienia szpiku lub komórek macierzystych od Dawcy niespokrewnionego.

Na dzień dzisiejszy najważniejszy cel i marzenie to wygrać z chorobą i cieszyć się każdą chwilą, patrzeć jak dorastają moje dzieci, jak mój syn zdobywa kolejne medale grając w piłkę nożną, jak moja córka biega, opala się, chodzi na zakupy.

Dlatego zwracam się ogromną prośbą – zarejestruj się jako potencjalny Dawca szpiku. Być może, to właśnie Ty podarujesz szansę na powrót do normalnego życia dla mnie i innych chorych na nowotwory krwi.

Dzień Dawcy Szpiku

Informacje o wydarzeniu

Event date:
Sobota, 26, Maj, 2018 - 10:00Niedziela, 27, Maj, 2018 - 16:00
Event address:
Wyszkowski Ośrodek Kultury „Hutnik”
Event address:
Prosta 7
07-200 Wyszków
Polska

Organizator:

Organizator:
Piotr Aniśko
Contact organizer email:
piotr.anisko@dkms.pl
Organizator:
+48 22 882 95 62

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą