Mikołaj i Inni porzebują Twojej pomocy!

"Mikołaj Napierała jest normalnym nastolatkiem, uczniem II LO w Szamotułach, który kocha sport i każdą wolną chwilę starał się poświęcać na treningi piłki nożnej w klubie Kłos Gałowo. Oprócz tego bardzo lubi ćwiczenia siłowe, bieganie, jazdę na rowerze i basen. Podczas jednego z treningów słabsza forma skierowała jego kroki do szpitala, gdzie potwierdziło się najgorsze – diagnoza: białaczka. Aktualnie jest w trakcie chemioterapii, jednak koniecznie będzie przeszczepienie od dawcy niespokrewnionego.

Mikołaj mimo swoich 17 lat, jest twardy – nie poddaje się, walczy z chorobą, aby wrócić do normalnego życia – do domu, gdzie czekają na niego rodzice – Ania i Radek oraz młodsza siostra Marysia. Ma marzenie – chciałby podjąć studia na AWF i dalej rozwijać piłkarską pasję.

„Jeżeli chcecie pomóc mnie i innym dzieciom chorym na białaczkę, przyjdźcie, zarejestrujcie się – to nic nie boli i nie kosztuje, a może nam uratować życie”.

Mikołaj to pacjent chory na nowotwór krwi, który potrzebuje szpiku od niespokrewnionego dawcy

Informacje o wydarzeniu

Termin:
Sobota, 7, Październik, 2017 - 9:0015:00
Event address:
Biblioteka Publiczna
Adres:
Rynek 10
64-500 Szamotuły
Polska

Organizator:

Organizator:
Katarzyna Baran
Contact organizer email:
katarzyna.baran@dkms.pl
Organizator:
+48 22 882 95 57

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą