Mikołajkowe Dni Dawcy Szpiku w Auchan | Poznań Komorniki

„Jestem po to żeby chronić Polskę przed chmurami"- tak mówi o sobie Bartek, który ma 10 lat, wielką wyobraźnię i mnóstwo pozytywnej energii. Ma też niechcianego gościa- Zespół Nijmingen, który zagraża jego zdrowiu.

Zapytany, co lubi, wylicza: „Najbardziej lubię moją Bestię – to pies Melinda. Lubię Michała Pazdana, Kubusia Puchatka, jeździć na rowerze, „Ruda tańczy jak szalona”, leżeć na plaży…. Kocham kolor niebieski”. Choroba zmieniła jego życie (Zamiast chodzić do szkoły i bawić z przyjaciółmi, uczy się w domu), ale nie zmieniła jego pozytywnego nastawienia do świata, dlatogo zróbmy wszystko, aby Bartek mógł znów cieszyć się w pełni dzieciństwem.

Aby się tak stało chłopiec musi znaleźć swojego genetycznego bliźniaka i przejść przeszczepienie szpiku. Tylko dzięki niemu będzie w stanie wrócić do zdrowia.

Pracownicy Auchan wiedzą, że każdy nowy zarejestrowany potencjalny dawca szpiku to szansa na życie dla Filipa i innych Pacjentów szukających niespokrewnionych dawców szpiku. Z myślą o chorych zainicjowali Mikołajkowe Dni Dawcy Szpiku w Poznaniu.

Rejestracje odbędą się:
7.12, piątek 12:00-20:00
8.12, sobota 10:00-18:00

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Nic straconego! Wciąż możesz zostać dawcą zamawiając pakiet przez internet.

Informacje o wydarzeniu

Event date:
Piątek, 7, Grudzień, 2018 - 12:00Sobota, 8, Grudzień, 2018 - 18:00
Event address:
AUCHAN POZNAŃ KOMORNIKI
Event address:
UL. GŁOGOWSKA 432
60-004 POZNAŃ
Polska

Organizator:

Organizator:
Katarzyna Poniatowska
Contact organizer email:
katarzyna.poniatowska@dkms.pl
Organizator:
48668669327

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą