Mundurowi dla Krzyśka i Innych!

Nazywam się Krzysztof i mam 25 lat. Pochodzę z Podlesia Dębowego, gdzie mieszka cała moja rodzina i większość znajomych. Jak dotąd moje życie przebiegało normalnie, praca, rozwijanie pasji. Jednak w październiku wszystko uległo zmianie. Zaczęło się od przeziębienia, jednak dość szybko okazało się, że to ostra białaczka szpikowa i będzie konieczne przeszczepienie od Dawcy niespokrewnionego.

Dotychczas zajmowałem się lakiernictwem samochodowym. Jestem zawodowym kierowcą, z tym wiąże swoją przyszłość, ponieważ motoryzacja to moja pasja. Poza pracą jestem Strażakiem Ochotnikiem w OSP Żabno. W wolnych chwilach gram w zespole muzycznym. Mam bardzo kochającą rodzinę, która wspiera mnie w trudnych dla mnie chwilach.

Mam ogromną prośbę dla wszystkich którzy się jeszcze nie zarejestrowali, by poświęcili te kilka minut i zarejestrowali się w bazie Fundacji DKMS oraz zostali potencjalnymi Dawcami szpiku. Będzie to szansa dla mnie i Innych chorych na nowotwory krwi na odzyskanie zdrowia i powrót do normalnego życia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Nic straconego! Wciąż możesz zostać dawcą zamawiając pakiet przez internet.

Informacje o wydarzeniu

Termin:
Niedziela, 17, Listopad, 2019 - 9:0017:00
Event address:
OSP Żabno
Adres:
Rynek 29
33-240 Żabno
Polska

Organizator:

Organizator:
Kamil Stachowicz
Contact organizer email:
kamil.stachowicz@dkms.pl
Organizator:
48228829555

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą