Nikola i inni liczą na Twoją pomoc!

Mam na imię Nikola i mam 21 lat. Jestem mieszkanką Legnicy, gdzie się urodziłam i wychowałam. Od kilku miesięcy choruje na nowotwór krwi. Wstępną diagnozę usłyszałam w drugiej połowie sierpnia, natomiast 10 września zapadł wyrok – ostra białaczka szpikowa.

Nagle wszystko to o czym marzyłam legło w gruzach, a moje plany na przyszłość zmieniły się w szpitalne łóżko. Od kilku miesięcy myślałam nad zmianą pracy i rozwijaniem swojej pasji. Na początku choroba wszystko zatrzymała- zniszczyła moje marzenia. Natomiast na ten moment mam ich jeszcze więcej. Wiem, że jak wygram z chorobą to nie będzie dla mnie rzeczy niemożliwych. Chce podróżować, poznawać świat.

Dopóki nie zachorowałam byłam potencjalnym Dawcą. Teraz z perspektywy osoby po drugiej stronie wiem jakie to ważne. Ja co prawda już mam swojego genetycznego Bliźniaka, lecz mimo to zachęcam do tego by zostać potencjalnym Dawcą.

Może to Ty będziesz miał szansę by pomóc Innym chorym na nowotwory krwi. Dla Ciebie to tylko nowe doświadczenie i poświęcenie odrobiny czasu, a dla nas to szansa na nowe życie.

Nikola, to pacjentka chora na nowotwór krwi, która potrzebuje przeszczepienia szpiku od dawcy niespokrewnionego

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Nic straconego! Wciąż możesz zostać dawcą zamawiając pakiet przez internet.

Informacje o wydarzeniu

Termin:
Piątek, 7, Grudzień, 2018 - 10:0016:00
Event address:
Państwowa Szkoła Wyższa
Adres:
Sejmowa 5A
59-220 Legnica
Polska

Organizator:

Organizator:
Kamil Stachowicz
Contact organizer email:
kami.stachowicz@dkms.pl
Organizator:
48228829555

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą