Ostrołęka pomaga Bogusi i Innym!

Mam na imię Bogusia. Mam 40 lat i mieszkam z moim mężem oraz dwiema córkami w Ostrołęce. W grudniu zeszłego roku dowiedziałam się, że choruje na ostrą białaczkę limfoblastyczną.

Choroba zaczęła objawiać się złym samopoczuciem, puchnięciem nogi. Nic nie wskazywało, że może to być białaczka. Obecnie przebywam w szpitalu w Warszawie, przyjmuje chemioterapię. Prawdopodobnie będę potrzebować przeszczepienia szpiku, aby móc żyć.

Przed chorobą pracowałam w szkole. Poznałam tam świetnych ludzi, chciałam się rozwijać zawodowo…niestety choroba wszystko pokrzyżowała. W wolnym czasie zajmowałam się moim małym ogródkiem na balkonie, trochę szyłam, robiłam manicure. Lubię czytać, chociaż zawsze brakowało mi na to czasu. Z chęcią oglądałam filmy historyczne, słuchałam muzyki.

Zwracam się z gorącą prośba do wszystkich ludzi z dobrym sercem o zarejestrowanie się w bazie Fundacji DKMS. Razem z mężem jesteśmy w niej już kilka lat. To nic trudnego, wystarczy poświęcić kilka minut, aby móc dać szansę na nowe życie mnie lub innym chorym osobom. Lekarstwo jest w Was!

Bogusia potrzebuje przeszczepienia szpiku od dawcy niespokrewnionego

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Nic straconego! Wciąż możesz zostać dawcą zamawiając pakiet przez internet.

Informacje o wydarzeniu

Event date:
Sobota, 30, Marzec, 2019 - 10:00Niedziela, 31, Marzec, 2019 - 18:00
Event address:
Sklep Mila
Event address:
Hallera 27
07-410 Ostrołęka
Polska

Organizator:

Organizator:
Leszek Lewandowski
Contact organizer email:
leszek.lewandowski@dkms.pl
Organizator:
22 882 95 65

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą