Podaruj Liwii nowe życie! Zostań potencjalnym Dawcą szpiku!

Liwia ma niespełna 10 lat. Razem z mamą Justyną i babcią mieszka w Piastowie. Jest bardzo dzielną dziewczynką, która od wielu lat zmaga się z ciężką chorobą, a w grudniu zeszłego roku stwierdzono u niej drugą już wznowę ostrej białaczki limfoblastycznej. Liwia została zakwalifikowana do przeszczepienia szpiku od Dawcy niespokrewnionego. Pomimo tak trudnej sytuacji Liwia nie przestaje marzyć. Dwa z trzech jej największych marzeń, to własny koń i pies labrador. Liwia kocha zwierzęta, uwielbia jazdę konną. Trzecie marzenie Liwii, tak zwyczajne, a jednocześnie tak trudne obecnie do osiągnięcia, to powrót do normalnego życia – powrót do szkoły i do koleżanek, wspólne zabawy: układanie jej ulubionych puzzli i klocków oraz malowanie i rysowanie.

Liwia się nie poddaje. Gdy dowiedziała się, że znów jest chora i musi zostać w szpitalu, powiedziała do mamy: „Mamo, damy radę. Dałyśmy radę już dwa razy, to i to leczenie przetrwamy.”

Zawalczmy wspólnie o Liwię – niech ta dzielna Dziewczynka przekona się, jak wiele osób ją wspiera. Zarejestruj się w bazie Fundacji DKMS. Nie zwlekaj! Może to Ty będziesz bliźniakiem genetycznym, który uratuje czyjeś życie!

Liwia potrzebuje przeszczepienia szpiku żeby żyć

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Nic straconego! Wciąż możesz zostać dawcą zamawiając pakiet przez internet.

Informacje o wydarzeniu

Event date:
Piątek, 24, Maj, 2019 - 9:0017:00
Event address:
Parking przy budynku Starostwa Powiatu Warszawskiego Zachodniego
Event address:
Poznańska 129/133
05-850 Ożarów Mazowiecki
Polska

Organizator:

Organizator:
Anna Grad
Contact organizer email:
anna.grad@dkms.pl
Organizator:
+22 882 95 74

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą