Podaruj Liwii szansę na życie, zostań dawcą szpiku!

Liwia to pełna życia i marzeń 8-letnia dziewczynka, uczennica 2 klasy Szkoły Podstawowej w Ochojnie. Mieszka w podkrakowskich Rzeszotarach, w gminie Świątniki Górne, z kochającymi rodzicami oraz 16-letnim bratem.

We wrześniu 2014 roku w rutynowych badaniach zdiagnozowano u Liwii ostrą białaczkę limfoblastyczną. „Leczenie szpitalne poprzez chemioterapie trwało prawie rok. Myśleliśmy ze zakończyło się sukcesem … aż do listopada 2018 roku, kiedy okazało się, że choroba uderzyła z podwójną siłą. Po wstępnych badaniach okazało się ze sama chemioterapia to za mało i konieczne jest przeszczepienie szpiku kostnego od dawcy niespokrewnionego, ponieważ wśród najbliższej rodziny nikt nie jest zgodny genetycznie” – mówią rodzice Liwii.

Przed chorobą Liwia kochała szkołę, przyjaciół, podróże oraz zabawy w ogrodzie ze swoim psem. Bardzo chciałaby rozpocząć naukę gry na fortepianie oraz perkusji.

Pozwólmy jej spełnić marzenia! Zawalczmy wspólnymi siłami o jej życie i zdrowie, rejestrując się jako potencjalny dawca szpiku w bazie Fundacji DKMS. Nie zwlekaj z decyzją, bo być może właśnie to Twój bliźniak genetyczny czeka na Ciebie!

Liwia potrzebuje przeszczepienia szpiku od dawcy niespokrewnionego

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Nic straconego! Wciąż możesz zostać dawcą zamawiając pakiet przez internet.

Informacje o wydarzeniu

Event date:
Sobota, 23, Marzec, 2019 - 10:0017:00
Event address:
Tesco Staszów Galeria Staszowicka
Event address:
Mickiewicza 28
28-200 Staszów
Polska

Organizator:

Organizator:
Katarzyna Baran
Contact organizer email:
katarzyna.baran@dkms.pl
Organizator:
+48 22 882 95 57

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą